Leden 2011

Sklenice

9. ledna 2011 v 14:37

  Ahoj čtenáři mého blogu. Trošku jsem se teď odmlčel, protože jsem řešil nějaké změny ve svém životě, kdy jsem se stěhoval a měnil práci, takže blogování šlo stranou. Nicméně o včely postaráno je a nyní bych se rád vrhnul na přípravu nové sezóny. 
   Jelikož mám ještě nějaký med a nemám sklenice, objednali jsme si napůl s kamarádem paletu sklenic Včela 720ml ze skláren v Dubí u Teplic, kam je to od nás slabá hodinka. Na paletě (což je minimální množství) je 1404 ks sklenic. Zajímal jsem se o přepravu a docela jsem měl obavy, jak tu paletu, která je snad 190cm vysoká na vozíku odvezeme. Zvláště v zimě, která poslední měsíc panuje. Přijeli jsme do skláren, dostali paletu a jeli. Nakonec cesta úplně v pohodě. Půjčili jsme si na to pick-upa a vzali krabice od banánů, kam jsme chtěli případně část toho komínu přerovnat. Jinak paleta není ani tak těžká, nemá snad ani 500kg. Jo celková cena i s paletou za 250,- je 6378,-  Ještě víčka a můžeme stáčet.

Naše souprava ve sklárnách v Dubí.
vozik
Trošku vratké, ale po uvázání to šlo. Dovezli jsme v pořádku a doma složili ještěrkou, takže sklenice zůstaly pěkně zabalené a chráněné před prachem.vozik2